|  מפת האתר  |  צור קשר

אולורו וקינגס קניון

אולורו וקינגס קניון

החל מ:
895$AUD

טיול של 3 ימים לגלות ולהכיר את אולורו. יציאה וחזרה מ/אל איירס רוק אוסטרליה.

 

תחנות בדרך: קאטה ג'וטה (האולגאס), וואלפה ג'ורג', אולורו (איירס רוק), קינגס קניון. 

מסלול:

יום 1: קאטה ג'וטה (האולגאס)- הגעה לשדה התעופה של איירס רוק והעברה אל המלון (לטיסות המגיעות לפני 13:00). אחה"צ נטייל בקאטה ג'וטה, כולל הליכה בערוץ הצר והעמוק וולפה ג'ורג' ולקראת ערב נהנה מהרמת כוסית לנוכח השקיעה המרהיבה באולורו. לינה באיירס רוק במלון: אאוטבק פיוניר באדג'ט (באדג'ט)/ אאוטבק פיוניר ((סטנדרט)/ דזרט גרדן (משודרג )/ Sails in the desert (מחלקה ראשונה).

יום 2: אולורו (איירס רוק)- משכימים ונוסעים לאיזור התצפית של אולורו לצפות בזריחה. בהמשך ניתן לבחור בטיפוס לפסגת האיירס רוק או בסיור תרבות מודרך באזור אולורו. שני הסיורים כוללים ביקור בבור המים מוטיטג'ולו, ובמרכז התרבותי של אולורו- קאטה טג'וטה. אפשרות לטיסה מעל לנוף עוצר הנשימה של אולורו (בתשלום עצמי). אחה"צ ניסע לאזור ההארחה בקינגס קניון. לינה במלון: אכסניית קינגס קניון, חדרים סטנדרטיים או חדרי ספא משודרגים.

יום 3: קינגס קניון- הבוקר נטפס בליווי מדריך אל קצה הקניון, לתצפית נפלאה על פארק לאומי וואטרקה (לבעלי כושר גופני טוב), או לחילופין נטייל באיזור הקניון במסלול קליל ויפהפה. אחה"צ ניסע לאליס ספרינגס, או בחזרה לאיירס רוק.

יציאה: מדי יום ב- 14:30 (אפריל- אוק') וב- 15:30 (נוב'- מרץ), מאזור ההארחה באיירס רוק.

נקודת סיום: אזור ההארחה באיירס רוק.

המחיר בדולר אוסטרלי לאדם בחדר זוגי.


YK43
תגיות : קאטה ג'וטה , האולגאס , וואלפה ג'ורג' , וולפה ג'ורג' , קינגס קניון

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך