|  מפת האתר  |  צור קשר

אתרים מומלצים במלבורן

הגנים הבוטאניים- שדרת בירדווד, דרום יארה. אוסף גדול של צמחים אוסטרליים באזור פתוח וטבעי. סיורים מודרכים חינם מדי יום, מלבד בימי שבת ושני, בשעות 10:00 ו- 11:00. פתוח בימי חול מ- 7:30 עד השקיעה, בימי ראשון מ- 9:00 עד השקיעה. 

סאות'גייט (Southgate)- אזור הממוקם על גדות נהר היארה, בלב לבו של מחוז האמנות והגלריות, עם נופים יפים של העיר. באזור בתי קפה, ברים, מסעדות וחנויות שונות. שוק אמנות פתוח בימי ראשון.

מרפסת התצפית של מגדלי ריאלטו (Rialto)- רחוב קולינס 525. מרפסת תצפית של 360 מעלות על מלבורן. במקום קיוסק, בר- קפה וחנות מזכרות. פתוח מדי יום בין השעות 11:00-17:00. 

צ'יינטאון - שוכנת ברחוב ליטל בורק.באזור בו החלו הסינים להתיישב עוד ב-1850. מסעדות אסיאתיות, חנויות מזון, ריהוט, תכשיטים וחפצי אומנות יפים עשויים מעשה יד נמכרים בציינטאון.

מגרש הקריקט של מלבורן - פארק יארה, מזרח מלבורן. המגרש המפואר והקומפלקס שסביבו, הוא גם ביתה של הגלריה האוסטרלית לספורט ושל המוזיאון האולימפי. סיורים בקומפלקס נערכים מדי שעה בין 10:00-15:00. בימים בהם יש אירועים הסיורים מוגבלים.

בית קומו (Como)- שדרת קומו, מערב יארה. אחוזה יפהפיה מהתקופה הקולוניאלית עם 5 דונם של גן פראי. פתוח מדי יום בין השעות 10:00-17:00. 

אחוזת ריפון לי (Rippon Lea)- רחוב הוטהאם 192, אלסטרנוויק. האחוזה והגן ההסטורי נבנו בסוף המאה ה- 19. בגן יש, בין היתר, נחל קטן עם איים, גשרים ומפלים. פתוח בימי שלישי עד ראשון בין השעות 10:00-17:00. 

שוק המלכה ויקטוריה- השוק הגדול והזול ביותר במלבורן, ואולי באוסטרליה כולה. יותר מ- 1000 דוכנים שמוכרים כמעט הכל ובזול. זהו המקום לראות חיים עליזים ורועשים של התמקחויות וויכוחים.


קישורים נלווים
תגיות : סאותגייט , בית קומו , אחוזת ריפון לי , שוק המלכה ויקטוריה , מגרש הקריקטון של מלבורן , צ'יינטאון , Rialto , Southgate , Rippon Lea

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך