|  מפת האתר  |  צור קשר

אתרים מומלצים בסידני

נמל דרלינג- המרכז המודרני של אזור הנמל, מרחק חמש דקות בלבד מהעיר. נגיש ע"י רכב, אוטובוס, מעבורת וקרונוע. אזור הנמל כולל אטרקציות רבות ומגוונות: "האקוואריום של סידני", תיאטרון "אימאקס", "סגה וורלד" ו"המוזיאון הימי הגדול". אפשר להוסיף לכל אלו גם טיול בין "הגנים הסינים", או שיטוט בין 200 החנויות הפזורות בקומפלקס הענק והמודרני הזה, ואפשר גם לחוות את חיי הלילה של העיר בפונדק ה"פאמפהאוס טברן" המפורסם.

בית האופרה של סידני- אחת מהנקודות החשובות והמפורסמות של העיר. בנין מרהיב זה, משמש את האופרה החדשה של סידני, את הבלט, חברות התיאטרון ואת התזמורת הסימפונית של העיר. טיולים מודרכים יוצאים מחצר הכניסה התחתונה מדי יום בין השעות 16:00- 9:00.

אזור ה"רוקס"- בצד הנמל, בסמוך לרציף המעוגל הגדול, נמצא אזור ההתיישבות הראשון של האירופאים באוסטרליה. האתר שמור ביותר, יש בו מסעדות, מקומות בילוי וחנויות מיוחדות. ה"רוקס" הוא גם ביתו של הפאב העתיק ביותר באוסטרליה, "לורד נלסון".

גן חיות טארונגה- גן החיות המפורסם הזה צופה על הנמל, ומציג לראווה את האוסף הגדול ביותר באוסטרליה של חיות אקזוטיות מקומיות. בגן החיות ישנו ביתן המאפשר לאנשים להצטלם לצד דב קואלה אמיתי. פתוח מדי יום, בין השעות 17:00- 9:00.

רחוב מאקווארי- מאגד בתוכו הרבה דוגמאות של בתי אבן מהתקופה הקולוניאלית. חובה לבקר בבניין הפרלמנט, בהייד פארק ובמוזיאון המטבעות. טיילו ברגל, וגלו את ההיסטוריה הקסומה של סידני העתיקה.

הגנים הבוטניים המלכותיים- בין רחוב מאקווארי לנמל נמצאים 30 דונם של מדשאות, גנים ושתילים אקזוטיים, באתר, שהוא למעשה החווה הראשונה של אוסטרליה. פתוח מ-7:00 ועד השקיעה. הכניסה חופשית.

שוק הדגים של סידני- ברחוב גיפס, פירמונט, נמצא שוק הדגים הטריים הגדול ביותר באוסטרליה. אזור הקניה הפונה לים מהווה גם אזור מסעדות דגים וסושי ברים, לאוהבי מאכלי הים. פתוח מדי יום. 

מגדל AMP והמרכז המסחרי- 100 חנויות המאפשרות להשקיף על סידני כולה, בסיבוב של 360 מעלות. בקומת התצפית, ניתן למצוא מגוון של מסעדות מסתובבות. במקום ישנו מרכז מידע לתיירים, ואפשרות לסיורים מודרכים. פתוח בימי ראשון עד שישי, בין השעות 21:30- 9:00.

תגיות : בית האופרה סידני , נמל דרלינג , אזור הרוקס , גן החיות טארונגה , רחוב מאקווארי , מאקווארי סטריט , שוק הדגים של סידני , מגדל AMP , מרכז מסחרי סידני

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך