|  מפת האתר  |  צור קשר

השכרת רכב בניו זילנד- תנאים

לקיחת הרכב

 • בעת לקיחת הרכב חובה להציג: שובר השכרת רכב (אשר יישלח אליך לאחר אישור הזמנתך), רשיון נהיגה ישראלי (עם תמונה), רשיון נהיגה בינלאומי, דרכון וכרטיס אשראי בינלאומי על שמך. כרטיס האשראי יינתן כבטחון ליתרת התשלום ולהחזרת הרכב במצב תקין ובמועד שהוזמן. לא יתקבל פיקדון במזומן.
 • שעת העמדת הרכב לרשותך היא משוערת. הרכב יישמר לך עד שעתיים משעת ההגעה שנמסרה בעת ההזמנה באתר, במידה ולא נמסרו פרטי טיסה, או עד למועד סגירת התחנה (המוקדם מבין שניהם).

הרכב השכור

סוג הרכב, דגם, נפח המנוע או גודל תא המטען אינם מובטחים. ספק הרכב רשאי להשכיר לך רכב המוגדר על ידו כשווה ערך או מקביל, או רכב מקבוצה גבוהה יותר.
 
הארכה/איחור/ניצול חלקי של שובר השכירות

 • יום שכירות הינו 24 שעות. אם איחרת בשעת ההחזרה, או הארכת את השכירות מעבר למספר הימים שהזמנת ושילמת מראש, תחויב בתשלום נוסף בהתאם למחירון המקומי של ספק הרכב, בתוספת ביטוחים ותשלומי חובה מקומיים.
 • במידה והחזרת את הרכב מחוץ לשעות הפעילות של תחנת ההשכרה, הינך אחראי לרכב עד לקבלתו על ידי ספק הרכב  וסגירת חוזה השכירות.
 • ימי השכירות המופיעים על השובר אינם ניתנים לפיצול להשכרות נפרדות.
 • לא יינתן כל החזר על ניצול חלקי של השובר. כל התחייבות ו/או הבטחה בעל פה להחזר כספי אשר ניתנה בחו"ל איננה מחייבת את אופרן. 

גיל השוכר

גיל השוכר המינימלי בניו זילנד הינו 21, עם ותק ברשיון של לפחות 12 חודשים. ההזמנה תקפה בהתבסס על גיל הנהג אשר ציינת. ייתכן ולא תוכל לקבל את הרכב המבוקש במידה והמידע שניתן אינו נכון.
 
נהגים נוספים

כל נהג (מעבר לשוכר), אשר מעוניין לנהוג ברכב ועומד בתנאי הגיל, הוותק והרשיון, חייב להציג דרכון ורשיון ישראלי ובינלאומי, על מנת שיירשמו פרטיו על חוזה השכירות.
 
בניו זילנד, התשלום עבור ביטוח לנהג נוסף כלול במחיר השכירות.
 
הגבלות

אין לצאת עם הרכב מגבולות ניו זילנד. כמו כן, אין להעלות את הרכב על המעבורת בין האיים. בהשכרות חד כיווניות בין האיים חובה לשהות עם הרכב שלושה ימים בכל אי לרכבים מקבוצות a, b, c, d, e. לרכבים מקבוצות f, p, v, w יש מינימום של 5 ימי שכירות לכל אי. אחריות תיאום המעבר ומתן תאריך ושעת מעבר מראש מול חברת ההשכרה חלה על השוכר.

דמי החזר בין האיים להשכרות של 3-6 ימים - 50 דולר ניו זילנדי + מיסים.
בהשכרות של שבעה ימים ומעלה אין דמי החזר.

ביטולים ושינויים

שינוי הזמנה:
במקרה של שינוי ההזמנה לאחר התשלום ייגבו דמי שינוי בסך 20 דולר ניו זילנדי.

ביטול הזמנה:
במקרה של ביטול ההזמנה לאחר הנפקת שובר אך לפני מועד לקיחת הרכב ייגבו דמי ביטול בסך 20 דולר ניו זילנדי.
במקרה של ביטול ההזמנה לאחר שעבר מועד לקיחת הרכב (No Show) ייגבו דמי ביטול בסך 50 דולר ניו זילנדי.
על ביטול הזמנה של מכוניות מיוחדות באירופה (מפוארות, אוטומטיות, מיניואנים) יש להודיע לפחות 48 שעות מראש, או שייגבו דמי ביטול בסך 100€.
 
תאונה או גניבה

במידה ונגרם נזק לרכב במהלך ההשכרה, עליך לדווח מיידית הן למשטרה המקומית והן לחברת ההשכרה ולפעול לפי הוראותיהן. ההשתתפות העצמית המצוינת בעת ביצוע ההזמנה תיגבה בכל מקרה של נזק או גניבה, גם אם נגרמו על ידי צד ג' או שלא באשמתך.
 
דלק

הרכב יינתן לך עם מיכל מלא, ועליך להחזירו במצב זהה. על מיכל חסר ייגבה תשלום ישירות מכרטיס האשראי שלך, על פי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב, וזאת בתוספת דמי מילוי.
 
באחריותך להקפיד ולברר מראש את סוג הדלק הנדרש לרכב ולמלא דלק זה בלבד (דיזל, דלק נטול עופרת וכד'). מילוי דלק שלא על פי הסוג הנדרש יגרור חיוב עד מלוא הוצאות התיקון על ידי ספק הרכב.
 
שובר השכירות וחוזה השכירות

 • שובר השכירות תקף אך ורק לשוכר הרכב (בעל השובר) ולפרטים המופיעים בו (חברת ההשכרה, תחנת ההשכרה, תאריך, שעה, קבוצת רכב וכד'). כל שינוי בפרטים המופיעים על השובר יהיה באחריותך הבלעדית.
 • השובר לאחר הנפקתו הינו הוכחה לתשלום עבור ההזמנה בלבד, ואינו מהווה חלק מחוזה השכירות אשר נחתם בין ספק הרכב לבין שוכר הרכב. תנאי החוזה אשר נחתם בחו"ל מול ספק הרכב הם המחייבים.
 • אובדן השובר הינו באחריות השוכר.

תוספות שאינן כלולות בשובר השכירות

מס נמל תעופה (אלא אם שולם מראש בארץ), ביטוח עבור נהגים נוספים, ביטוח עבור נהגים צעירים (21-25), ביטוח נוסעים ומטען (PAI) או כל ביטוח נוסף שאינו כלול בשובר השכירות, דמי החזר, קנסות תעבורה, אגרות כבישים והיטלים ממשלתיים, כסא תינוק, ציוד סקי או כל תוספת עליה חתמת במקום. שים לב, כי החזרת הרכב במקום אחר מזה שהוזמן עלולה לגרור תוספת תשלום.
 
התוספות ייגבו על ידי ספק הרכב בעת ההשכרה בתוספת מע"מ מקומי.

חתימתך על חוזה השכירות מחייבת ואיננה ניתנת לביטול בדיעבד. עם זאת, ניתן לבטל תוספות שרכשת בעת לקיחת הרכב בתוך 24 שעות מרגע חתימת חוזה השכירות מול ספק הרכב. 

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

 • אוקלנד
 • קורומנדל
 • וואקאטיפו
 • רוטורואה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך