|  מפת האתר  |  צור קשר

שתפו דף זה עם חברים:

בחר יעד לחופשה

זנזיבר מידע כללי

הפיתוי של זנזיבר הוא אגדי. זנזיבר, אחד ממרכזי המסחר הגדולים במזרח אפריקה. הארכיפלג של זנזיבר שוכן כבר במשך מאות שנים על פרשת דרכים של תרבות שבו נפגשים אפריקה, הודו וערב הסעודית. בזנזיבר קצב אחר מבשאר מדינות היבשת, זנזיבר - מקום בו מקצב החיים נקבע על ידי רוחות המונסון ומחזורי הירח.

זנזיבר היא רפובליקה המורכבת משני איים גדולים, זנזיבר ופמבה ובנוסף, מעוד איים קטנטנים. רוב המבקרים באי מבלים את חופשתם בזנזיבר. חלקם זוכים ומגיעים לארכיפלג הממוקם באזור הצפוני של זנזיבר או לאחד מהאיים הקטנים הרבים באזור. לכל אי אופי ייחודי משלו. האטרקציה העיקרית של זנזיבר היא סטון-טאון, עם הבתים הייחודיים הבנויים מאלמוגים, חנויות מוזרות, בזארים, מסגדים, סמטאות צרות, חצרות וכיכרות. בזנזיבר מגוון אתרים מולצים לביקור: יער הקופים, חוות התבלינים, אי העבדים, חוף קיזימקאזי ועוד. בנוסף, בזנזיבר חופים מרהיבים עם חולות בצבע לבן. עם השנים זנזיבר מתפתחת, אך עדיין ניתן למצוא בה מקומות שקטים ובתוליים.

לעומת זאת, האי פמבה ההררי הרבה פחות מתוייר. בשטח ההררי שלו פורחים מגוון סוגי פרחים יפהפיים, ערוצי נחל מתפתלים עד החוף... ולאורך החוף תמצאו מפרצונים חבויים ומפרצים עם מים בצבע אזמרגד.

תגיות : פמבה , סטון טאון , יער הקופים , חוות התבלינים , אי העבדים , חוף קיזימקאזי , אי התבלינים

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • זנזיבר
  • חופים בזנזיבר
  • זנזיבר
  • זנזיבר

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך