|  מפת האתר  |  צור קשר

חדשות מרכז החלל קנדי-הנצחת מעבורת החלל אטלנטיס

חדשות מרכז החלל ע"ש קנדי  Kennedy Space Center 

הנצחת מעבורת החלל אטלנטיס

NASA – אירגון החלל האמריקאי הודיעה השבוע כי במרכז החלל ע"ש קנדי הנמצא בקייפ קנברל פלורידה יוקם אולם תצוגה מיוחד שיכלול את מעבורת החלל אטלנטיס. מסעה האחרון בחלל היה 20.7.11 והיא קורקע לתמיד. בצעד חסר תקדים - NASA החליטה להשקיע 100 מיליון דולר למשך 10 שנים כדי להנציח את פרוייקט מעבורת החלל שהתחיל לפני 30 שנה עם שיגור המעבורת הראשונה - קולומביה. הפרוייקט יהיה בגודל של 65,000 רגל מרובע והבנייה כבר החלה.

 

הביקור באתר שיגור המעבורות מזמן לקהל הרחב חווית צפייה מקרוב של המעבורת כאילו היא טסה בחלל .

הקהל יוכל גם להתרשם מנקודות מפתח שונות של תעשית החלל האמריקאית המאויישת כולל פרוייקט תחנת החלל הבינלאומית וטלסקופ החלל הענקי – Hubble.

פרוייקט החלל האמריקאי הוא מהמתקדמים בעולם וחוגג בימים אלו 50 שנה. במרכז החלל ע"ש הנשיא גון קנדי, שיזם את טיסות החלל, תוכלו למצוא גם את היסטורית החלל האמריקאית – החל מחלליות ג'ימני ואפולו וכן הטילים הענקיים שאיפשרו את שיגורם. זהו עולם מופלא ומרתק - חוויה מומלצת כולל תצוגת הנחיתה על הירח!

 

בקיץ האתר פתוח למבקרים כל יום משעה 6 בבוקר עד 9 בערב. חברת יורומרט מקבוצת טל תעופה מייצגת בישראל את מרכז החלל קנדי ומוכרת כניסה אליו. עלות למבוגר: 52 $, לילד בגילאי 3-11:  42 $. באפשרותנו לארגן הסעה מבתי המלון באורלנדו ומחיר הכניסה כולל הסעות: מבוגר: 89 $, ילד בגילאי 3-11: 79 $.

מחיר הכניסה כולל:

- סיור באתר שיגור מעבורות החלל - רגלי ובאוטובוס.

-  צפייה ב 2 סרטים מיוחדים על מסך IMAX ענק.

- כניסה לסימולטור המדמה את ההמראה לחלל.

-  תוקף הכרטיס ליומיים וכולל כניסה ל Astronaut Hall Of Fame. מוגבל עד 7 ימים מיום השימוש הראשון.

- חניה חינם.

 

בנוסף אטרקציה חדשה לרשות הלקוח:- Astronaut Training Experience  סדנת הכשרה להיות טייס חלל, כולל סימולציות שונות במדמה טיס.

מחיר לאדם: 169 $ (תוספת להעברה מאורלנדו 37 $) מוגבל מגיל 14 ומעלה. יש לבצע הזמנה מראש!

תגיות : מעברות החלל אטלנטיס

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • דיסני אורלנדו
  • דיסני אורלנדו
  • דיסני אורלנדו
  • דיסני אורלנדו

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך