|  מפת האתר  |  צור קשר

טיסות לקנדה אמריקן איירליינס

טיסות לקנדה אמריקן איירליינס

אמריקן איירליינס החלה במכירת כרטיסי טיסה ליעדים מרכזיים בקנדה דרך לונדון במחיר אטרקטיבי במיוחד ובמסלול נוח מאוד.

יעדי הטיסה : קלגארי, ונקובר, טורונטו, מונטריאול.

מסלולי הטיסות במסגרת כרטיס זה מאפשרים יציאה בבוקר בטיסות אל על או בריטיש איירוויס מת"א ולאחר חניית ביניים קצרה בלונדון טיסת המשך עם אמריקן איירליינס (המופעלת ע"י בריטיש איירוויס) למספר ערים מרכזיות בקנדה: טורונטו, קלגארי, ונקובר ומונטריאול. מסלול החזרה דומה.

חניית הביניים בלונדון נוחה ומאפשרת מספיק זמן להתרעננות והחלפת מטוס- לרוב מדובר בעצירת ביניים בין שעה לשש שעות, תלוי במועד הטיסות, בחברת התעופה בה יוצאים/נכנסים מ/לישראל (בריטיש או אל-על).

במסגרת כרטיס טיסה זה ניתן לבצע שילוב יעדים. למשל, יציאה בטיסה לקלגארי וחזרה בטיסה מונקובר.כמו כן, מותרת עצירה בלונדון או בהלוך או בחזור ללא תוספת תשלום.

מחירי המבצע המוזלים ביותר מתחילים מ 1000$ לטורונטו ומונטריאול או 1070$ לקלגארי וונקובר כאשר הנסיעה מחוץ לעונה הבוערת. מלאי המקומות מוגבל ויתכנו שינויים במחירים ותוספות על בסיס היצע המקומות הקיים.


צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • ונקובר קנדה
  • קנדה
  • ונקובר קנדה
  • הרי הרוקי

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך