|  מפת האתר  |  צור קשר

שתפו דף זה עם חברים:

בחר יעד לחופשה

מדגסקר מידע כללי

מדגסקר הוא האי הרביעי בגודלו בעולם ומיקומו באוקיינוס ההודי, ליד חופה המזרחי של אפריקה הדרומית. האי מופרד מאפריקה ע"י מיצר מוזמביק.

מדגסקר שוכן באזור טרופי, פרט לקטעו המערבי, באזורים הגבוהים יורד לעיתים שלג, ממזרח מנשבות רוחות לכיוון קו המשווה ומצפון-מערב מגיע לעיתים הגשם.

העונה הגשומה היא מנובמבר עד מרץ והעונה היבשה היא מאפריל עד אוקטובר.

למדגסקר מגוון נופים טבעיים המיוחדים לו. ארגונים בינלאומיים שונים לשימור הסביבה קבעו כי זוהי אחת הארצות העשירות בעולם מבחינה אקולוגית עם עצי באובב, צמחי אלוורה, קקטוסים ובעלי חיים יוצאי דופן, וביניהם הלמור, שלא ניתן לראותם בשום מקום אחר בעולם.

ההיסטוריה של מדגסקר מתועדת עוד ביומני מסעותיו של מגלה הארצות מרקו פולו.

הפורטוגזים היו הארופאים הראשונים שהגיעו לאי בשנת 1500 עם צי אוניות אך לא הצליחו להקים שם בסיס קבוע, עד בואם של כנופיות פיראטים במאה ה-17. הפיראטים תרמו רבות לתושבי האי מבחינת אוצרות ושלל ביזה אשר ננטשו על האי. בשנת 1885 הפכה מדגסקר למדינת חסות צרפתית ולאחר מס' התקוממויות כנגד השלטון הצרפתי, קיבלה מדגסקר עצמאות מלאה בשנת 1960.

במדגסקר מספר אתרים מצויינים לצלילה ולשנירקול באי Nosy Be הנמצא מול חופיו הצפוניים של מדגסקר, מסלולי אתגר לרוכבי אופניים, צפייה בלוויתנים, מסלולי הליכה בפארקים הלאומיים ואינספור אפשרויות מפגש עם נופים עשירים ובעלי חיים מיוחדים.

ויזה: יש להצטייד באשרת כניסה למדגסקר טרם הנסיעה בעלות של כ-100 ש"ח.

חיסונים: יש להתעדכן טרם הנסיעה בחיסונים הדרושים דרך לשכת הבריאות המחוזית.

תגיות : Nosy Be , האי נוזי בי

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • ירח דבש
  • הר קוק
  • קרחון קולומביה
  • ג'ונו אלסקה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך