|  מפת האתר  |  צור קשר

מוזיאונים בהובארט

כנסיית העונשין ובתי הדין לעבריינים- פינת רחוב בריסביין וקמפבל. קומפלקס היסטורי של בתי דין אשר הוקם בתחילת המאה הקודמת. לוקח את המבקרים לסיור בין שיטות העונשין של התקופה הקולוניאלית בטסמניה. פתוח מדי יום בין השעות 10:00-15:00.

המוזיאון והגלריה לאמנות של טסמניה- רחוב מקיוארי 40. שוכן בבנין אבן חול מרשים, מהעתיקים ביותר בטזמניה (1808). חוץ מאוספי אמנות מרשימים, חפצים אבורג'ינים ועתיקות קולוניאליות זהו אחד המקומות היחידים בו מוצגים שרידי הנמר הטזמני הנכחד בתצוגה קבועה. פתוח מדי יום בין השעות 10:00-17:00. הכניסה חופשית.

המוזיאן הימי של טזמניה- (Maritime)- רחוב Argyle. מבנה ג'ורג'יאני יפהיפה המשמש כבית לאוסף אמנות, עתיקות, צילומים, דגמים וציורים המתארים את היסטורית הספנות בטזמניה ובעיר, אמנות טזמנית וצילומים. מעל המוזיאון קיימת גלריית אומנם. הכניסה חופשית. 

גאזוורקס וילג' (Gasworks Villege)- רחוב מקיוארי 2.  מוזיאון הויסקי היחיד באוסטרליה. קומפלקס המכיל גם בתי קפה, חנויות קפה, גלריות אמנות וחנויות של עבודות יד. בימי ראשון אפשר להנות משוק של עבודות יד מקוריות. פתוח מדי יום בין השעות 9:00 בבקר ועד שעות הלילה המאוחרות.

תגיות : המוזיאן הימי של טזמניה , כנסיית העונשין ובתי הדין לעבריינים , המוזיאון לאמנות של טסמניה , הגלריה לאמנות של טסמניה , Gasworks Villege

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך