|  מפת האתר  |  צור קשר

מוזיאונים בהונג קונג

תודות לקשרים התרבותיים עם יבשת סין, יכולים המוזיאונים והגלריות בהונג קונג להציג אוספים נפלאים של אמנות סינית עתיקה בת אלפי שנים.  המוזיאון והגלריה לאמנות של אוניברסיטת הונג קונג מציגים את האוסף הגדול בעולם של עבודות נחושת מתקופת שושלת יואן.

במוזיאון האמנות של הונג קונג הנמצא בקו החוף ב- Tsim Sha Tsui, אפשר לראות תצוגה מתמדת של אוספי אבן הירקן (Jade), קרמיקה, קליגרפיה וציור המעידים על הרמה הגבוהה של אמנות העבר בהונג קונג. באותו אזור נמצאים גם מוזיאון המדע ובו כ- 500 מוצגים אינטראקטיביים, המאפשרים לילדים לגלות את החוקים הבסיסיים של המדע והטכנולוגיה, ומוזיאון החלל עם תכניות מתחלפות ותצוגות רקיע מרהיבות.

במוזיאון להסטוריה של הונג קונג אפשר ללמוד על החיים בהונג קונג מראשיתם ועד החזרה לסין ב-1997, וזאת באמצעות עשרות תצוגות מדהימות, בהן אפשר, למשל, לטייל ברחוב טיפוסי מלא בקולות אדם, או להיכנס לבית טיפוסי משנות ה-30 של המאה שעברה.

מי שאוהב את הים, יהנה במוזיאון משמר החופים הנמצא ב- Shau Kei Wan שבאי הונג קונג בו נמצא תיעוד העבר הצבאי של הונג קונג. לקבלת תמונה כוללת של ההסטוריה של הונג קונג כדאי לבקר במוזיאון המסורות של הונג קונג (Heritage Museum) הנמצא ב- Sha Tin, שהוא הגדול ביותר מסוגו בהונג קונג, עם קומה המוקדשת כולה להסטוריה ולביצועים של האופרה הקנטונזית ומוצגים מעניינים אחרים, הנמצאים בקומות שונות מסביב לחצרות פתוחות.

תגיות : המוזיאון והגלריה לאמנות של אוניברסיטת הונג קונג , מוזיאון האמנות של הונג קונג , מוזיאון להסטוריה של הונג קונג , מוזיאון משמר החופים , מוזיאון המסורות של הונג קונג

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • אטרקציות הונג קונג
  • אופרה הונג קונג
  • הונג קונג

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך