|  מפת האתר  |  צור קשר

מזרח אקספרס

 

החל מ:
$790
טיול מאורגן בארה"ב המתחיל בניו יורק. 5 ימים הכוללים את מפלי הניאגרה, טורונטו, וושינגטון, הבית הלבן, גבעת הקפיטול, פילדלפיה ועוד.
קוד חבילה : EC5.NYC

מפת הטיול

תחנות בדרך

קניון ווטקינס גלן
מפלי הניאגרהכולל שיט
וושינגטון
אנדרטאות ומציבות זכרון
מוזיאון התעופה והחלל
מוזיאון השואה
פילדלפיה
עולם השוקולד של הרשי
כת האמיש
פעמון החירות

מסלול

מסלול טיול מזרח המושלם

 

1. יום ראשון- ניו יורק - מפלי הניאגרה 

מים, שמים כחולים ונוף מדהים! בדרכינו היום נחצה את מדינת ניו יורק. שרשרת הרי הקטסקילס ונהר הדלאוור אל אגמי האצבעות ומפלי הצ'יקוואגה. נבקר הקניון ווטקינס גלן ומפלי המים הזורמים לאורכו, נצפין לאורך אגם הסנקה ומשם מערבה אל מפלי הניאגרה - "מים רועמים" כפי שכינו אותם האינדיאנים. נבקר באי העז המפצל את נהר הנאגרה למפל הקנדי והאמריקאי ובאי שלושת האחיות בהם נצפה על זרימת נהר הניאגרה אל המפלים. עם ערב נחצה את הגבול לקנדה ונצא לחזות בתצוגת האורות הצבעונית על המפלים. את הלילה נעביר בצד הקנדי של המפלים ונוכל לבקר בקזינו "ניאגרה" הממוקם על שפת המפלים, בקרבת המלון בו נלון.

2 . יום שני:מפלי הניאגרה - טורונטו

עם בוקר נצא לשייט בספינת "עלמת הערפל" ונחוש את עוצמת המפלים (בחורף כאשר אין שייט, נרד למנהרת הרוחות) , נבקר בשעון הפרחים ונצפה לעבר תחנת הכח האמריקאית. בצהריים נגיע לטורונטו, העיר הגדולה בקנדה,ונסייר בבית העיריה הישן והחדש, בבנין הפרלמנט המחוזי ובמרכז איטון - אחד ממרכזי הקניות הגדולים בעולם. כמו כן נצפה במגדל CN הגבוה ביותר בעולם המתנשא לגבוה 553 מטר.

3. יום שלישי - אלף האיים - ניו ג'רזי

הבוקר מצפה לנו שייט בין הנופים הקסומים של "אלף האיים" היושבים בנקודת המוצא של נהר הסנט לורן מאגם אונטריו. מאלף האיים נצא בדרכינו דרומה לכיוון וושינגטון הבירה אליה נגעי למחרת (בחודשי החרוף הטיול לא יבקר באלף האיים ובמקום יבקר בעיירה ניאגרה על האגם). הגעה בשעות הערב לניו ג'רזי.

4. יום רביעי - ניו ג'רזי- פילדלפיה - וושינגטון

יציאה מניו ג'רזי דרך פנסילבניה אל עיר האחווה פילדלפיה. עם הגעתנו נצא לסיור פנורמי אשר כולל את שדרת בנג'מין פרנקלין,אלפרט וואלי (הרחוב המיושב העתיק ביותר באמריקה)ועוד.  בהגיענו אל הרובע ההיסטורי של פילדלפיה נבקר בפעמין החירות המפורסם, ובכיכר החוקה ובאולם החוקה, אחד מסמלי החירות באמריקה. ביציאה מפילדפיה נראה את המדרגות המפורסמות מהסרט "רוקי" ואז נמשיך דרומה. נעבור דרך מדינות דלוואר ומרילנד עד הגיענו אל גבעת הקפיטול. נראה את הקפיטול ,הסאנט והבית הלבן, שם נמצא הלב הפועם של הממשל האמריקאני. נמשיך למוזיאון החלל והאוויר לפני שנבקר באנדרטאות המנציחות את לינקולן,וושינגטו, מלחמת קוריאה ומלחמת ווייאטנם.

 5. יום חמישי: וושינגטון - ארץ האמיש - ניו יורק

נתחיל את היום בביקור  בבית הקברות הלאומי ארלינגטון החלפת המשמרות באתר הקבורה של משפחת קנדי. לאחר מכן, נבקר במטבעה ונלמד כיצד מנסה ארה"ב לשמור על הדולר האמריקני מפני זייפנים. לאחר מכן נפנה צפונה למחוז לנקסטר, ביתם של אנשי האמיש. נתחיל את הביקור בנסיעה בכרכרת אמיש אותנטית בנופי החוות החקלאיות של האמיש  ונלמד כיצד הם חיים מבלי להיעזר ביתרונות של הטכנולוגיה המודרנית, ללא חשמל, מים זורמים ,שירותי טלפון, או מכשירים חשמליים. לאחר הנסיעה נבקר בשוק האמיש, שם נוכל לקנות עבודות יד אמנותיות ומוצרים מתוצרת בני האמיש. בשעות המאוחרות של אחר הצהריים נצא מזרחה לנגיע לניו יורק בערב.

הערות ותנאים :

טיול 5 ימים המתחיל בניו יורק - יציאה ימי ראשון

המחיר כולל:

 • בתי מלון בדרגת תיירות טובה\ראשונה
 • לינה וארוחת בוקר קונטיננטלית
 • סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית
 • אוטובוס תיירים ממוזג
 • מדריך בכיר ומנוסה מצוות המטייל

המחיר אינו כולל:

 • טיסות טראנסאטלנטיות ופנימיות
 • ביטוח נוסעים
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • ארוחות מעבר למוזכר
 • טיפ למדריך הישראלי ולנהג

ההפלגות בטיול זה מתבצעות בין אפריל לאוקטובר בלבד, על-פי שינויים במזג האויר והחלטת חברות השיט.

לא לשכוח - הטיול מתבצע בחודשי החורף בלבד. מעיל ומטריה. דרוש דרכון ישראלי בר תוקף ואשרת שהייה חוקית רבת כניסות בארה״ב במעבר גבול עם קנדה.

העישון בבתי מלון אסור בתכלית האיסור. אדם אשר יעשן במלון ייקנס, סה"כ הקנס הינו 250$,אשר נקבע על ידי המלון ועלול להשתנות.

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

 • פרסנו
 • טורונטו
 • שדה תעופה פרטי
 • סאן פרנסיסקו

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך