|  מפת האתר  |  צור קשר

מחוץ לעיר

גבעות אדלייד- אלו הן למעשה הגבעות הנקראות גם הרי הלופטי ריינג'ס. הגבעות גובלות עם מזרח העיר אדלייד, וניתן לתפוס בהן עמדה מיוחדת המספקת לנו תצפית מקסימה על העיר מהאזור הטבעי והיפה הזה.

גלנלג (Glenelg)- עשרה ק"מ מדרום מזרח לאדלייד. פרבר אטרקטיבי הצופה לחוף עם חופים לבנים, בתים עתיקים וגדולים, והרבה מסעדות וחנויות. ישנה חשמלית המגיעה היישר מכיכר ויקטוריה לגלנלג, בנסיעה מהנה האורכת 30 דקות.

עמק מקלארן (McLaren Valey)- ממוקם 39 ק"מ מדרום לאדלייד. אזור כרמים מפורסם, עם 46 יקבים, טעימות ומכירות יין.

חצי האי פלאוריו (Fleurieu Peninsula)- חצי אי קטן המשתרע על שטח של 112 ק"מ מדרום לאדלייד, לאורך החוף המערבי. בקצה מפרץ ז'רביס (CAPE JERVIS) נמצאים חופי גלישה, מפרצונים מוגנים ונקודות דיג. בתוככי חצי האי שוכן עמק מקלארן וישנם בוסתני שקדים, כרמים ומסלולי הליכה דרך פארקים שמורים.

נמל ויקטוריה- 84 ק"מ מדרם לאדלייד. אחד מחופי הים הפופולאריים במדינה. גולווה (GOOLWA) הוא נמל הסטורי המהווה את נקודת ההתחלה של הקרוזים על נהר המאריי. קוי אוטובוס פועלים מאדלייד לכל מקום על חצי האי.

אי הקנגורו- 113 ק"מ מדרום לאדלייד. האי השלישי בגודלו באוסטרליה. זהו אי של ערבה יפהפיה, פארקים לאומיים, כלבי ים ושפע של חיי בר. ניתן להגיע לאי הקנגורו באמצעות מעבורת של כחצי שעה ממפרץ ז'רביס ( CAPE JERVIS),  או באמצעות מעבורת של שעתיים וחצי מגלנלג (GLENELG). לחילופין ניתן לטוס לאי מאדלייד, הטיסה אורכת 30 דקות. ניתן לארגן באי סיורי יום ואף יותר. 

האנדורף (Hahndorf) וטורנס ג'ורג' (Torrens Gorge)- ממוקם 29 ק"מ מדרום מזרח לאדלייד. כפר גרמני עתיק המוחבא בין הגבעות של אדלייד, לא רחוק מן העיר. בהאנדורף יש מפעל צעצועים גדול, ואת האקדמיה של האנדורף המציגה את הכשרונות האומנותיים של דרום אוסטרליה. כמו כן תמצאו שם את כפר מודל הרכבת, את מוזיאון השעון ואת חוות התותים של בינברג.

עמק בארוסה (Barrosa Valley)- ממוקם 55 ק"מ מצפון מזרח לאדלייד. עמק של כרמים המציע אוכל בעל קסם מיוחד וטעימת יינות כמו קברנה סוביניון עדין, יין בורגונדי לבן קלאסי או שרדונה.

חצי האי אייר (Eyre Peninsula)- מאפשר תצפית על לווייתנים וצאצאיהם מהצוקים הסלעיים.

רכסי פלינדרס (Flinders Ranges)- רכסי פלינדרס הכוללים בתוכם מספר שמורות ופארקים לאומיים, נמצאים בחלקה המזרחי של מדינת דרום אוסטרליה. שרשרת הרכסים מתחילה מעט צפונית למפרץ וינסנט ונמשכת צפונה, לאורך כ- 800 קילומטרים, לתוככי המדבר האוסטרלי. רכסי פלינדרס התפרסמו בזכות צורות המסלע המרהיבות שלהם. באזור קיימים מספר מסלולי הליכה, המאפשרים מפגש עם עולם החי והצומח העשיר והמגוון הקיים במקום.

תגיות : Glenelg , McLaren Valey , Fleurieu Peninsula , Torrens Gorge , Barrosa Valley , Eyre Peninsula , Flinders Ranges

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך