|  מפת האתר  |  צור קשר

מחוץ לעיר

מטוס ימי - הצטרף לטיסה ציורית במטוס ימי, וסקור מלמעלה את נמל דארווין, הפארקים הלאומיים של Kakadu ו- Litchfield, איי Bathurst ו- Malville הכוללים מסלול המראה ונחיתה ימי.

פארק החי-בר Territory Wildlife Park - ממוקם בתוך צמחייה טבעית עבותה עם מגוון של חיות בר.

הפלגת Crocodylus Cruises - הפלגה ממחנה Shady, לאורך נהר ה-Mary. ההפלגה תעצור את נשימתך במסע מדהים המציג שפע של חיי בר וצמחייה טבעית.

איי בסרסט (Bathurst) ומלוויל (Melville) - שני איים אלו היוו בית לשבטי ה- Tiwi. קח סיור של יום אחד מדארווין לביקור בקהילת השבט, למד על תרבותם והצטרף לפעילותם המיוחדת. קנה אריגים צבעוניים המיוצרים ע"י השבט בחנויות האריגים ובחנויות מלאכת היד שבאי בסרסט. מיקום: 80 ק"מ צפונית לדארווין.

חצי האי קובורג (Cobourg Peninsula) - בחצי אי זה תוכל לדוג במי החופים, או להישאר במפרץ שבע הרוחות (Seven Spirit Bay), מקום נופש אקסקלוסיבי. למרות שהכניסה למקום היא באישור בלבד, אורחים השוהים במקום הנופש של Seven Spirit Bay, פטורים מאישור זה. גישה למקום בג'יפ (4X4) או בטיסה מדארווין. מיקום: 200 ק"מ צפון מזרחית מדארווין. עשיר בתרבות ה- Aboriginals , אזור פראי ועתיק זה כולל שרידים של איזור המסחר של Macassan.

שמורת פוג דאם Fog Dam - קח את הכביש המהיר Arnhem לכיוון Fogg Damm, אזור לח עם מגוון רב של ציפורים. מיקום: 59 ק"מ מזרחית מדארווין.

תגיות : שמורת פוג דאם , קובורג , איי בסרסט , איי מלוויל , Crocodylus Cruises , Bathurst , Melville , Territory Wildlife Park , Fog Dam , Cobourg Peninsula

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך