|  מפת האתר  |  צור קשר

מחוץ לעיר

הר וולינגטון (Wellington Mount) - עשרים ק"מ ממערב להובארט מיתמר הר וולינגטון לגובה של 1270 מטר ויוצר תפאורה מקסימה מאחורי העיר היפה של הובארט, עם נוף פנורמי לעיר.

סלמנקה פלייס (Salmanca Place) - אזור ענק של מחסנים עשויים מאבן סלע, שהפך עם השנים לאזור קניות שוקק ומיוחד, עם חנויות רבות של חפצי אמנות טסמניים, עבודות יד, מסעדות, קפיטריות תיאטראות ופאבים. בשוק המפורסם של ימי ראשון מתווספים לאזור ביתנים צבעוניים ומיוחדים.

ג'ורג' טאון (Georgetown) - חמישים ק"מ צפונה מלונססטון. עיירה קטנה המשקיפה על מיצר באס, אשר יושבה לראשונה ב- 1811. יש בה בניינים הסטוריים מעניינים, מוזיאון ימי ומגדלור עתיק.

דלוריין (Del Orain)- מערבית ללונססטון, על גדות נהר המינדר (MEANDER RIVER), מהווה מקום לינה ומנוחה לכל מי שרוצה לחקור ולסייר ברמה המרכזית או לבקר באזור העמקים.

החוף המערבי - על גבול אזור הבר הדרום מערבי ואזור המורשת העולמי של נהרות פראנקלין- גורדון, נמצא הכפר הקטן של סטראכן (Strahan). מהכפר אפשר לקחת מטוס ולטוס לנהר גורדון, לצאת לקרוז באזור נמל מקיוארי, או לצאת להליכה בין יערות הגשם וחורשות האורן של האון (HUON). באזור ישנם תנאי לינה מעולים.

הרמה המרכזית- (Central Plateau) - ארץ מדהימה של 3,000 אגמים, אדמת בור אלפינית ודייג פורלים. עצרו במסלול היבשתי (Overkand Track) שבקצה הדרומי של אגם סט. קלייר. במקום פזורים צריפים וביתני שינה. בקרו בפארק הלאומי של הר פילד (Field Mount), במפלי ראסל (Russek Falls), באגמי פדר וגורדון הידועים בזכות דייג הטרוטה, ובמסלולי ההליכה והקמפינג שהאיזור מציע.

ניו נורפולק (New Norfolk)- שלושים ושמונה ק"מ צפונית מערבית להובארט. אזור של שדות, בתי עץ, ארכיטקטורה קולוניאלית וחוות פרחים יפהפיות. אפשר לקחת סירת מנוע ולבקר במרכז הצאן המילטון (Hamilton Sheep Centre) - שעל נהר הדרוונט.

דרום-עמק האון (Huon)- שלושים ושבעה ק"מ דרומית להובארט, בקצה הפארק הלאומי. עמק מעניין של חקלאות ואמנות. משם ניתן לצאת למערות הסטינגס (Hastings), לבקר במעיינות חמים ולעשות רפטינג בין נהרות המים הלבנים של פיקטון (Picton) והאון.

פורט ארת'ור (Port Arthur) - מדרום מזרח להובארט. מציע נופי טבע מרהיבים כמו "מטבח השד" (Devilws Kitchen) והכיפה הטסמנית (Tasman's Arch). באזור נמצא גם מרכז האסירים קופינג, תחנת הצאן של פולהאם ופארק השדים הטסמנים. מחנה התיישבות האסירים של פורט ארת'ור, הוא הנקודה ההסטורית החשובה ביותר בטסמניה. הוא כולל מבנים משוחזרים כמו בית כלא, כנסיה, בית חולים ושאר מבנים מעניינים.

תגיות : הר וולינגטון , ג'ורג' טאון , סלמנקה פלייס , פורט ארתור , ניו נורפולק , Salmanca Place , Georgetown , Del Orain , New Norfolk , Huon , Port Arthur

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך