|  מפת האתר  |  צור קשר

מחוץ לעיר

פארק קוהנו קואלה (Cohunu Koala Park) - במרחק 24 ק"מ מפרת'. בפארק מעל 400 מינים של קנגורו מבויתים שהמבקר יכול להאכילם מהיד, ציפורים ייחודיות לאוסטרליה ומושבת קואלות הגדולה במערב אוסטרליה. הפארק מציע שטחי ברביקיו, מסעדה, חנות מזכרות וסיורים באמצעות מסוק. שעות פתיחה: כל יום בין 10:00 בבוקר עד 5:00 אחה"צ. מיקום: רח' מילס, קלמסוט (Mills Rd, Kelmsott).

עמק אבון (Avon Valley) - שטח חקלאי העשיר בפרחי פרא קייציים (ספט'-נוב'). סיירו בעיירות חקלאיות עתיקות יומין כולל יורק (York), שהיא העיר העתיקה ביותר במערב-אוסטרליה. אמצעי תחבורה לעמק: אוטובוס ורכבת. מיקום: 100 ק"מ מזרחית לפרת'. 

הפארק הלאומי של ינצ'פ (Yanchap National Park) - במרחק 51 ק"מ צפונית לפרת'. טיול מהעיר פרת' דרך גבעות ריבולד (Reabold Hill). במהלך הדרך תהנה ממראות של נוף מקיף החולש על האוקיינוס ההודי והאי רוטנסט (Rottnest). עצור במזח סורנטו (Sorronto) – אשר נבנה לתוך הים, המשך עד לפארק הלאומי של ינצ'פ, אשר הוקם בכדי להגן על עולם הצומח והמערות שלו. האכל קנגורו מן הרבים המשוטטים בחופשיות בפארק, קח סיור למערות הקריסטל וחזור בסוף לפרת' דרך וונארו (Wanneroo).

ארץ פרחי הבר (Wildflower Country) - האזור הדרומי של מערב אוסטרליה מתעורר לחיים עם פריחתם של פרחי הבר במהלך האביב. סיורים מתקיימים החל משלהי חודש אוגוסט ועד לשלהי חודש אוקטובור.

סיורים יומיים בפרת' - קח סיור יומי מפרת',  או בקר בפסטיבל פרחי הבר בפארק המלכים (Kings Park) המתקיים עד סוף ספטמבר.

נהר סוואן (Swan) - בהפלגות היוצאות מפרת', תוכל לסקור את נהר הסוואן, ע"י יאכטה או ע"י ספינת-נופש, עלה על מעבורת לאי רוטנסט (Rottnest) או הצטרף להפלגת צהרים או ערב לאורך הנהר הכוללת גם ארוחת צהרים/ערב וכן טעימת יינות מקומיים שלאורך הכרמים שבדרך.

חוף קימברלי (Kimberley) - חוף מרוחק, אשר נמצא בצפון מערב אוסטרליה, מציע סיור חוף מרהיב. למעונינים, הפלגות יוצאות מברום (Broome), דרווין (Darwin) וקונונרה (Kununurra).

תגיות : פארק קוהנו קואלה , הפארק הלאומי של ינצ'פ , עמק אבון , ארץ פרחי הבר , Cohunu Koala Park , Avon Valley , Yanchap National Park , Wildflower Country

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך