|  מפת האתר  |  צור קשר

מרכז החלל תכניות מיוחדות

סדנת אימון אסטרונאוטים (ATX)

דמיינו את עצמכם  ליד ההגה של מעבורת חלל... חשים בהתרגשות שלפני טיסת חלל ממרכז החלל קנדי...

האם אי פעם רציתם לקבל הדרכה אמיתית של אסטרונאוטים? סדנת האימון לאסטרונאוטים במרכז החלל קנדי מפגישה אתכם עם העולם המרתק והעכשווי של האסטרונאוטים בשילוב אימון מעשי. בואו לשמוע על עולם האסטרונאוטים ממקור ראשון של אסטרונאוט נאס"א ותיק, להתנסות במשימה של מעבורת חלל בסימולציה חווייתית מדהימה ולבצע פעילויות של חקר חלל.

השתתפות בסדנא כרוכה בתשלום.

ישנן סדנאות מיוחדות לגילאי 7 ומעלה/ לגילאי 14 ומעלה ולקבוצות.

בשל האופי האינטראקטיבי של הסדנא מספר המקומות מוגבל. הזמנה מראש חובה.

 

מסע בין כוכבים

Mad Science מציגים: מסע בין כוכבים בהופעה חיה! 30 דק' של מופע אינטראקטיבי המשלב אפקטים מיוחדים, אינטראקציה עם הקהל, מדע חדשני והופעת מסך של קפטן קירק וספוק בכבודם ובעצמם ליצירת חוויה תיאטרלית מסעירה ובלתי נשכחת.

כדור הארץ מותקף ע"י "רומולן" שערק. הטירונים של צוות החלל שלנו יצטרכו ללמוד במהירות את המורכבות של לחיות ולעבוד בחלל. מסע בחלל המודרני אשר דורש את כל הידע שלנו, שנינות, לוגיקה מורכבת וחקר החלל על מנת לגלות איך להתמודד עם התוקף לפני שיהיה מאוחר מדי!

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • דיסני אורלנדו
  • דיסני אורלנדו
  • דיסני אורלנדו
  • דיסני אורלנדו

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך