|  מפת האתר  |  צור קשר

פארקים באליס ספרינגס

חוות הגמלים של אוסטרליה,עמק פאלם,רכס הרי מקדונל, פארק המדבר,נהר רוס,Palm Valley,Macdonnell Ranges,Desert Park,Chambers Piller

חוות הגמלים ותצוגת הזוחלים של אזור אוסטרליה הצחיחה - הטיול המאורגן כולל רכיבה קצרה על גמלים והסבר על הזוחלים באזור אוסטרליה הצחיחה. מיקום: כביש מהיר Ross. 8 ק"מ דרומית מזרחית מאליס ספרינגס. שעות פתיחה: ב'-ש' 9:00-17:00,  א' 14:00-17:00.

עמק פאלם (Palm Valley) - עמק טרופי משונה זה, הנמצא בפארק הלאומי Finke Gorge, מוקף עצי דקל עתיקים. בדרך עצור ובקר בקהילה הקדומה של Herm. מיקום: 152 ק"מ דרומית ל Alice Springs.

הפארק הלאומי Kata Tjuta-Uluru (The Olgas – Ayers Rock) - בתוך פארק עצום ממדים זה מצויים מספר גדול של אתרים עתיקים וקדושים, נוף יפהפה, וצורות שונות ומיוחדות של סלעים. לנוחות המבקרים ניתן להירשם לטיול קצר ומרוכז לפארק, באוטובוס או במטוס, היוצא מ Alice Springs. אתר הנופש Ayers Rock, השוכן בקצה הפארק, מציע מגוון של סוגי לינה. החל מלינה באוהלים מסודרים (קמפינג) ועד לינה במלונות מפוארים. הכביש המעוגל Mereenie מקשר את Alice Springs ל- Ulura/Ayers Rock דרך  West Mecdonnell Ranges / Kings Canyon. מיקום: 450 ק"מ דרום מערב ל-Alice Springs .

השמורה ההיסטורית Chambers Piller - בפארק אבן חול מיוחדת במינה ובצורתה אשר מתנשאת לגובה של 50 מטר מעל המישור. חוץ מהיותו אתר סמלי בתקופה הקדומה, שימש האתר כציון דרך חשוב בתקופת המושבה המוקדמת. מיקום: 165 ק"מ דרומית ל Alice Springs על הכביש הדרומי הישן.

רכס הרי מקדונל Macdonnell Ranges - בלב הרכסים המהממים הנ"ל ממוקמת Alice Springs. בקר בקניון Simpson ובקניון העתיק Standley. שחה ב – Ellery Creek Big Hole, או בקר בפארק הטבע היפיהפה Serpentine Gorge וב- Ormiston Gorge And Pound.

נהר רוס (Ross River) - מקום זה הוא אחד ממקומות גידול הבקר הקדומים בצפון  אוסטרליה. נסה הליכה בשבילי היער, רכיבה על סוסים או רכיבה קצרה על גמלים. בקר ב- Arltunga, עיר רפאים אשר התפרנסה ממכרה זהב הנמצא בקרבת מקום. מיקום: 85 ק"מ מזרחית ל Alice Springs.

פארק המדבר (Desert Park) - גלה את הסביבה המדברית הייחודית של פארק המדבר, מרחק של כדקה ממרכז העיר.

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך