|  מפת האתר  |  צור קשר

פארקים בבירסביין

פארק הגדה הדרומית (South Bank Parklands) - על נהר הבריסביין, המשקיף על העיר, מצויים 10 דונם של הרפתקאות וריגוש. ערוך פיקניק, או אכול ארוחת ברביקיו מהנה. לחילופין, תוכל לאכול באחד מבין שישה עשר בתי הקפה, מסעדות ופונדקים הפועלים במקום. תהנה ממגוון של בידור, מקונצרטים ועד מופעי רחוב.

הצטרף לטיול עם בע"ח, בשמורת הטבע של יערות הגשם Gondwana הנמצאת בבית הפרפרים והחרקים שבמקום, וגלה את המגוון העצום של מיני הפרפרים החיים באוסטרליה.

הגנים הבוטניים Mt Coot-Tha - גנים מקיפים אלו מתמחים בצמחים טרופיים וסבטרופיים. פלנטריום Sir Thomas, הגדול באוסטרליה, ממוקם באתר זה. הגנים מספקים תצפית מצוינת לעיר ולמפרץ Moreton. מיקום: 8 ק"מ מערבה מבריסביין. הכניסה חינם. שעות פתיחה: מידי יום בין השעות 8:00 - 17:00.

שמורת הטבע Lone Pine Koala - השמורה כוללת מעל ל-80 סוגים שונים של בע"ח וציפורים. המבקרים מוזמנים להצטלם עם קואלות ולהאכיל קנגורו. לפארק גישה נוחה ומתקנים נוחים לנכים. מיקום: 11 ק"מ דרום מערבית לבריסביין. Fig Tree Pocket, Jesmond Rd. שעות פתיחה: מידי יום בין השעות 7:30 – 10:45.

מרכז הלמידה Walk About Creek Fresh Water - המרכז מראה ומדגים את שיטת טיהור המים הטבעית. במקום גם בע"ח מיוחדים כמו ה-Lungfish. מיקום: פארק Brisbane Forest. שעות פתיחה: ב'-ו' בין השעות 9:00-16:30, ש'-א' בין השעות 10:00-16:30.


קישורים נלווים
תגיות : Lone Pine Koala , מרכז הלמידה Walk About Creek Fresh Water , הפארקים של סאות' בנק , South Bank Parklands , הגנים הבוטניים Mt Coot-Tha

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך