|  מפת האתר  |  צור קשר

פארקים במלבורן

הפארק הלאומי ומגרש הטניס של מלבורן- שדרות באטמן. כאן נערכת אליפות אוסטרליה הפתוחה, אחד מטורנירי ה"גראנד סלאם" החשובים בעולם הטניס. יש כאן גם מרכז בידור גדול בעל היצע רחב. אזור התצפית פתוח בימי שני עד שישי בין השעות 9:00-17:00.

הגן הזואולוגי של מלבורן- שדרת אליוט, פארקוויל. 6 ק"מ ממלבורן. חיות מקומיות ואקזוטיות באזור המחיה הטבעי שלהן. פתוח מדי יום בין השעות 9:00-17:30. סיורים מודרכים למבקרים. אוטובוס התיירות של מלבורן עוצר בגן החיות.

הגנים הבוטאניים- שדרת בירדווד, דרום יארה. אוסף גדול של צמחים אוסטרליים באזור פתוח וטבעי. סיורים מודרכים חינם מדי יום, מלבד בימי שבת ושני, בשעות 10:00 ו- 11:00. פתוח בימי חול מ- 7:30 עד השקיעה, בימי ראשון מ- 9:00 עד השקיעה.

מגרש הקריקט של מלבורן - פארק יארה, מזרח מלבורן. המגרש המפואר והקומפלקס שסביבו, הוא גם ביתה של הגלריה האוסטרלית לספורט ושל המוזיאון האולימפי. סיורים בקומפלקס נערכים מדי שעה בין 10:00-15:00. בימים בהם יש אירועים הסיורים מוגבלים.

בית קומו (COMO)- שדרת קומו, מערב יארה. אחוזה יפהפיה מהתקופה הקולוניאלית עם 5 דונם של גן פראי. פתוח מדי יום בין השעות 10:00-17:00.

אחוזת ריפון לי (RIPPON LEA)- רחוב הוטהאם 192, אלסטרנוויק. האחוזה והגן ההסטורי נבנו בסוף המאה ה- 19. בגן יש, בין היתר, נחל קטן עם איים, גשרים ומפלים. פתוח בימי שלישי עד ראשון בין השעות 10:00-17:00.


קישורים נלווים
תגיות : הפארק הלאומי ומגרש הטניס של מלבורן , הגן הזואולוגי של מלבורן , מגרש הקריקט של מלבורן , בית קומו , אחוזת ריפון לי

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה1

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך