|  מפת האתר  |  צור קשר

פארקים בסידני

פארק הפרא האוסטרלי- רחוב וואלגרוב, איסטרן קריק- 40 ק"מ ממערב לסידני. בעל אוסף גדול של חיות מקומיות בסביבתן הטבעית. נמצא בסמוך לפארק השעשועים Wonderland. המבקרים יכולים לצלם קואלות ולהאכיל קנגורו. פתוח מדי יום בין השעות 17:00- 9:00.

פארק הטבע "פת'רדייל" (Park Featherdale Wildlife)- דרך קילדייר, דונסייד- 37 ק"מ ממערב לסידני. פארק טבע מקומי עם דובי קואלה וקנגורו שניתן להאכיל. במקום קיוסק ואיזורים לברביקיו ופיקניק. פתוח מדי יום בין השעות 17:00- 9:00.

אחוזת גלדסווד (Gledswood Homestead)- דרך קאמדן וואלי, קאת'רין פילד- 65 ק"מ ממערב לסידני.טעם של אוסטרליה הקולוניאלית האמיתית. יש כאן אווירה של פעם, אפשר לראות את גזיזת הכבשים המסורתית ואת הסדר שמשרים כלבי המרעה על העדר. אפשר ללמוד איך לזרוק בומרנג ולהנות מרכיבה על סוסים בנוף יפהפה.

פארק השעשועים " אוסטרלי'ס וונדרלנד" (Australia's Wonderland)- רחוב וואלגרוב, איסטרן קריק. הפארק מחולק לשישה אזורים, וכולל מעל 2000 דונם של מתקני שעשועים. מחיר הכניסה כולל שימוש ללא הגבלה בכל המתקנים. פתוח מדי יום בין השעות 17:00- 9:30. בחופשות ובחגים לאומיים- פתוח מ- 10:00 עד הלילה.

גן חיות טארונגה- גן החיות המפורסם הזה צופה על הנמל, ומציג לראווה את האוסף הגדול ביותר באוסטרליה של חיות אקזוטיות מקומיות. בגן החיות ישנו ביתן המאפשר לאנשים להצטלם לצד דב קואלה אמיתי. פתוח מדי יום, בין השעות 17:00- 9:00.

תגיות : גן חיות טארונגה , פארק הפרא האוסטרלי , פארק הטבע פת'רדייל , פת'רדייל , אחוזת גלדסווד , אוסטרלי'ס וונדרלנד

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך