|  מפת האתר  |  צור קשר

פרת' ואי רוטנסט

פרת' ואי רוטנסט

החל מ:
945$

חבילת תיור למטייל העצמאי בפרת' ובאי רוטנסט (Rottnest Island). יציאה וחזרה מ/אל פרת' אוסטרליה.

מסלול:

יום 1: הגעה לפרת'- הגעה לשדה התעופה של פרת' והעברה אל המלון (טיסות בכל עת, דמי טיסה לא כלולים). אחה"צ חופשיים. לינה בפרת' במלון: אמבסדור (סטנדרט)/ מרקיור (משודרג)/ פרמליה הילטון (מחלקה ראשונה). 3 לילות.

יום 2: פרת'- פרמנטל- עמק סוואן- הבוקר נבקר באתריה של פרת'. נראה את מבשלת השכר של סוואן העתיקה, ואת מועדון היאכטות המלכותי של פרת'. נבקר בפארק המלכים, המשקיף על נהר סוואן, העיר פרת' ומדרון דרלינג. נמשיך לעיר הנמל פרמנטל, נטייל במרינה ונתפעל מהמיבנים המקסימים שבעיר. בהמשך ניסע לעמק הסוואן העשיר ביקבי יין. נבקר בפארק חיות הבר Caversham, למפגש קרוב עם בע"ח אוסטרליים כמו קנגורו, אמו ווומבט. נצטלם עם קואלות מקסימות, נטעם מהיינות של עמק סוואן ביקב סנדלפורד, ונסיים בטעימת שוקולד משובח במפעל השוקולד של מרגרט ריבר. (כולל ארוחת בוקר).

יום 3: אי רוטנסט- יום מלא להנות מהאי הסב- טרופי. נשוט לפרמנטל במורד נהר הסוואן, ומשם ניקח את המעבורת לאי. נהנה מהחופים היפהפיים, מהמפרצים המבודדים וממפגש עם ה"קוואקאס"- בעל החיים המיוחד שחי באי. נהנה מארוחת צהריים טעימה ומסיור מודרך באי. בהמשך יהיה זמן חופשי, לפני שנעלה על המעבורת בחזרה לפרת'. (כולל אורחת בוקר וארוחת צהריים).

יום 4: עוזבים את פרת'- העברה לנמל התעופה בפרת' (כולל ארוחת בוקר).

המחיר בדולר אוסטרלי לאדם בחדר זוגי.


PP11
תגיות : מועדון היאכטות המלכותי של פרת' , נהר סוואן , פרמנטל , עמק סוואן , Caversham , האי רוטנסט

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך