|  מפת האתר  |  צור קשר

קאטה ג'וטה, אולורו וקינגס קניון

קאטה ג'וטה, אולורו וקינגס קניון

החל מ:
1215$

טיול של 4 ימים לגלות ולהכיר את קאטה ג'וטה, אולורו וקינגס קניון. יציאה מאליס ספרינגס, סיום באיירס רוק.

תחנות בדרך: עמק הרוחות, ברביקיו, אולורו (איירס רוק), קינגס קניון.

מסלול:

יום 1: אליס ספרינגס - אולורו (איירס רוק)-  נצא מאליס ספרינגס ב- 7:30 בבקר. ניסע דרך רכס מקדונל ורכס ג'יימס לחוות גמלים. בחווה ניתן לרכוב על גמל (בתשלום נוסף). לפני שמגיעים לאזור ההארחה באיירס רוק נעצור לתצפית על "אטילה". ניסע לקאטה ג'וטה לטיול דרך כיפות הסלע המרהיבות, עד ל"עמק הרוחות". בערב נהנה מהרמת כוסית לנוכח השקיעה באאוטבק, ומברביקיו תחת כיפת. לינה באיירס רוק במלון: אאוטבק פיוניר באדג'ט (באדג'ט)/ אאוטבק פיוניר ((סטנדרט)/ דזרט גרדן (משודרג )/ Sails in the desert (מחלקה ראשונה), 2 לילות. (כולל ארוחת ערב, ניתן להזמין ארוחה צמחונית).

יום 2: אולורו (איירס רוק)- נשכים וניסע לאיזור התצפית של אולורו לצפות בזריחה. בהמשך ניתן לבחור בטיפוס לפסגת האיירס רוק , או בסיור תרבות מודרך באזור אולורו. שני הסיורים כוללים ביקור בבור המים מוטיטג'ולו, ובמרכז התרבותי של אולורו- קאטה טג'וטה. הערב נהנה מהרמת כוסית לנוכח השקיעה באולורו. ישנה אופציה לארוחת ערב ב"Sounds of Silence".

יום 3: איירס רוק - קינגס קניון- הבוקר חופשי למנוחה או טיול. אחה"צ ניסע לקינגס קניון, לראות את השקיעה מעבר ל"קרמיצ'יילס קרייג", ולצפות בכוכבים בשמי המדבר. לינה במלון: אכסניית קינגס קניון, חדרים סטנדרטיים או חדרי ספא משודרגים.

יום 4: קינגס קניון- הבוקר נטפס לשפת הקניון לתצפית נפלאה על הפארק הלאומי וואטרקה (לבעלי כושר גופני טוב). נמשיך לטיול של 3 שעות מסביב לקניון, במהלכו נשמע על הגאולוגיה וההיסטוריה המיוחדת של האזור. לחילופין, ניתן לקחת טיול קל יותר של שעה וחצי בבסיס הקניון. נמשיך לאזור ההארחה לארוחת צהריים (בתשלום עצמי) ואחה"צ ניסע חזרה לאליס ספרינגס או לאיירס רוק.

יציאה: מדי יום ב- 7:30 בבקר, מאליס ספרינגס

המחיר בדולר אוסטרלי לאדם בחדר זוגי.

חזרה משוערת: 19:00 בערב, לאליס ספרינגס/ 17:00 בערב לאיירס רוק


YK48
תגיות : עמק הרוחות , קינגס קניון , רכס מקדונל , רכס ג'יימס , קאטה ג'וטה , בור המים מוטיטג'ולו , הפארק הלאומי וואטרקה

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך