|  מפת האתר  |  צור קשר

קניות בסידני

קניות - לאוהבי הקניות, במרכז העיר כדאי לבקר ב"פיט סטריט מול", בבניין קווין ויקטוריה, או במתחמי סקייגארדן וסטראנד. אזורי קניות מומלצים נוספים הם: אזור פאדינגטון (במיוחד לאורך רחוב אוקספורד), במזרח- דאבל ביי, ובצפון- ניוטרל ביי ומוסמן המהווים אזור קנייה מצויין גם ובמיוחד למי שאוהב ומחפש בגדי מעצבים. נסו גם את שווקי סוף השבוע באזור הרוקס, פאדינגטון, או את שוק פאדי'ס בצ'יינטאון.

רשתות הסופרים המרכזיות של סידני הן:

Bi Lo, אתר אינטרנט: www.bilo.com.au

Coles, אתר אינטרנט: www.coles.com.au

IGA, אתר אינטרנט: www.iga.net.au/igafresh

Woolworth, אתר אינטרנט: www.woolworths.com.au

שוק הדגים של סידני- ברחוב גיפס, פירמונט, נמצא שוק הדגים הטריים הגדול ביותר באוסטרליה. אזור הקניה הפונה לים מהווה גם אזור מסעדות דגים וסושי ברים, לאוהבי מאכלי הים. פתוח מדי יום. 

מגדל AMP והמרכז המסחרי- 100 חנויות המאפשרות להשקיף על סידני כולה, בסיבוב של 360 מעלות. בקומת התצפית, ניתן למצוא מגוון של מסעדות מסתובבות. במקום ישנו מרכז מידע לתיירים, ואפשרות לסיורים מודרכים. פתוח בימי ראשון עד שישי, בין השעות 21:30- 9:00.

תגיות : רשתות מזון בסידני , מרכזי קניות בסידני , פיט סטריט מול , סקייגארדן , סטראנד , שווקים בסידני

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך