|  מפת האתר  |  צור קשר

תחבורה בסידני

אל/משדה התעופה

 אוטובוס מיוחד, האיירפורט אקספרס (Airport Express), נוסע באופן קבוע מנמל התעופה אל תחנות שונות במרכז העיר, בקינגס קרוס ובבונדיי ביץ'. גם אוטובוסים רגילים מגיעים לנמל התעופה, אך אלו פחות תכופים. רשויות נמל התעופה מפעילות שירות לימוזינות יקר, שיוביל אתכם ישירות למלון או לאכסניה שלכם, או יאסוף אתכם משם בדרך החוצה מהעיר.

מחיר נסיעה במונית מנמל התעופה אל סירקולאר- כ-15 דולר,  הנסיעה אל הסנטרל סטיישן- כ- 10 דולרים.

תחבורה ציבורית

אוטובוסים- האוטובוסים בסידני מהווים את אחד מאמצעי התחבורה העיקריים, כאשר רשת האוטובוסים מקיפה למדי, אך עלולה להיות איטית. אתר אינטרנט של האוטובוסים בסידני: www.sydneybuses.info

רכבות- בסידני פרושה גם רשת טובה של רכבות, הכוללת מסלול מעגלי תת קרקעי במרכז העיר. זוהי הדרך המהירה ביותר לנוע ממקום למקום.

מעבורת- דרך נעימה יותר לנוע ממקום למקום בסידני היא במעבורת. הפלגה במעבורת מאנלי היא הדרך הטובה ביותר לחוות את הנמל, אם לא הצלחתם למצוא מישהו שייקח אתכם לשיט יאכטה של ממש. ניתן לרכוש כרטיסי Travel Passes  המאפשרים נסיעה חופשית ברכבת, באוטובוס ובמעבורת. בעיר פועלות גם מוניות רבות, וכן ניתן לשכור רכב או אופניים.

תגיות : אוטובוסים בסידני , מוניות בסידני , מעבורות בסידני , רכבות בסידני

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך