|  מפת האתר  |  צור קשר

Spirit Travel

טיולי יוגה בחו"ל

נופשי נטיקה נועדו להעשיר את המשתתף בנושאים העוסקים בבריאות ושמחה, כמו: יוגה ופילאטיס- ככלי לשימור ושיפור איכויות הגוף, תזונה ואוכל, ריקוד, אומנות ויצירה, אקולוגיה ואורח חיים בריא יותר.הנופשים מאורגנים ומושקעת בהם הרבה מחשבה ואהבה. המשתתפים בהם מקבלים אפשרות לחוות אוצר שלם של מקומות ופעילויות מבלי לדאוג ללוגיסטיקה ותוכן.הנופשים עשירים בתכנים שונים ומגוונים העוסקים ביצירה, בחיבור לגוף-נפש ומה שמעבר. במהלכם אנו חווים מקומות אקזוטיים שונים ברחבי העולם (גם בארצנו היפה) בהם אפשר להתנתק באמת מהלחצים שאנו נתונים בהם בחיי היומיום, מהתיעוש, מהצורך שלנו להגיב ולרוץ עם החיים.המקומות האלה מעוררים בנו השראה, מאפשרים לנו פשוט לפתוח את הלב ולספוג את כוח החיים.
השאיפה שלנו היא לגרום ללב לחייך (-: ועם החיוך הזה לחזור הביתה.
הרעיון למסע וארגון הקבוצה, צמח מתוך חברות קוסמית בין אריקה רינטוביץ' ונטלי טהלר-הדרי אשר מתרגלות,מלמדות ונושמות יוגה בארץ ובעולם. יחד הן הקימו את
NATICA חברת בת של טל תעופה,המציעה שינוי הוויתי באתרים מיוחדים בעולם קראו עוד אודותינו... 

 

חדש גואה 2012

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך