|  מפת האתר  |  צור קשר

אלסקה

Alaska

אלסקה, הגדולה והצפונית במדינות ארצות הברית גובלת עם יוקון וקולומביה הבריטית (קנדה). פרט מעניין בעברה של אלסקה - במאה ה-19 הייתה עדיין אלסקה חלק מהאימפריה הצארית הרוסית ונמכרה לארה"ב במחיר של פחות מחצי סנט לדונם. אלסקה היא, בראש ובראשונה, מקום בו הטבע מתפרץ בכל פינה ובמלוא העוצמה. כל הסופרלטיבים המתקשרים באלסקה ובפלאי הטבע בהם נתברכה, מצדיקים בהחלט את עצמם: קרחונים מהגדולים בעולם, לווייתני ענק וכפרי דייגים ציוריים הינם נוף שכיח על קו החוף. בפנים היבשת שמורות טבע, בהן פארק דנאלי המפורסם בו ניתן לפגוש באופן בלתי אמצעי כמעט את עולם החי המרשים של צפון אמריקה, כולל את דב הגריזלי ומיני יונקים ועופות מגוונים... קרא עוד על אלסקה...

 

פילדלפיה

אנקורג'|דנאלי פארק|אנקורג'

טיול 7 לילות בליווי מלא באנקורג' עם ביקור בדנלי, סיוורד וטלקטנה. 8 ימים/7 לילות- יציאה בימי חמישי (סה"כ 5 יציאות).

טיול מעגלי של 9 לילות בליווי מלא באנקורג' כולל שייט אל קרחונים ושייט בפיירבנקס. 10 ימים/ 9 לילות- יציאה בימי שישי (סה"כ 11 יציאות).

9 ימים / 8 לילות טיול מעגלי בנהיגה עצמית הכולל ביקור באנקורג', הפארק הלאומי דנלי, פיירבנקס, ולדז, פרינס וויליאם סאונד וסיווארד. המסלול מושלם לכל סוגי הרכב ומתוכנן עם מספיק זמן לחוות ולהכיר את הפארק הלאומי דנלי ושייט בפיורדים קנאי.

טיול 6 לילות בליווי מלא מפיירבנקס דרך דנלי לאנקורג'. 7 ימים/6 לילות – יציאה בימי שני (סה"כ 12 יציאות).

8 ימים / 7 לילות נהיגה עצמאית במסלול קלאסי ברחבי אלסקה כולל לינה לאורך הדרך, רכב לכל התקופה וכניסה לפארק דנאלי באוטובוס.

טיול צפייה בדובי גריזלי בקודיאק מציע למבקרים באלסקה חוויה ייחודית של צפייה ולמידה על חיות הבר של אלסקה בסביבתם הטבעית. בקודיאק מעל 3000 דובים חומים ועוד סוגי דובים המתגוררים לאורך חוף קטמאי של אלסקה.

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • דובים אלסקה
  • נשר אלסקה
  • אלסקה
  • אלסקה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך