|  מפת האתר  |  צור קשר

טיולים בדארווין

כל הטיולים והסיורים בדארווין!

מחפשים טיול בדארווין או טיול מאורגן באוסטרליה עם ביקור בדארווין? כאן תוכלו למצוא מבחר מסלולי טיול מאורגנים, טיולים לעצמאים וסיורים יומיים בעיר דארווין וטיולים מאורגנים באוסטרליה עם ביקור בדארווין... ההזדמות שלכם להכיר, לחוות ולטייל בדארווין, עיר המשלבת באופן קסום תרבות ומוקדי משיכה עירוניים רבים, מהאכלת דגים ב"דוקטורס גולי", ועד האזנה לצלילי ג'ז עם השקיעה על מדשאות הקזינו.

טיול לפארק הלאומי קקדו, כולל ביקור בנורלאנגי רוק (Nourlangie Rock), שייט ב"אגם המים הצהובים" (Yellow Water Billabong), וחוויית התרבות האבוריג'ינית. יציאה וחזרה מ/ אל דרווין

טיול קמפינג מיוחד, 3 ימים ברכב 4x4 בדארווין ובשמורת הקאקדו, אחת השמורות היפות בעולם !

טיול 21 יום מקיף בכל מערב אוסטרליה, מפרת' לדארווין.

11 ימי טיול לנופי האאוטבק האוסטרלי. טיול בנופים המרהיבים של האיירס רוק, ה"אולגאס", קינגס קניון ושמורת הקקדו. המחיר בדולר אוסטרלי לאדם בחדר זוגי.

טיול בפארק הלאומי קקדו. יציאה וחזרה מ/ אל דרווין.

הצטרף להפלגה אחה"צ עם תנינים קופצים וביקור באתרים תיירותיים. כולל הפלגה בנהר של תנינים וביקור במרכז המבקרים Wetlands Visitors Centre. יציאה וחזרה מ/ אל דרווין.

בואו לגלות את בעלי החיים היחודיים של אוסטרליה הצפונית בפארק חיות הבר המקסים של דארווין. יציאה וחזרה מ/ אל דרווין.

יום טיול לקתרין ג'ורג' ולמפלי אדית', כולל ביקור בבית הקברות על נהר אדלייד, שייט במפלי קת'רין, מפלי אדית' ועוד. יציאה וחזרה מ/ אל דרווין.

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך