|  מפת האתר  |  צור קשר

טיולים בקיירנס

כל הטיולים והסיורים בקיירנס!

מחפשים טיול בקיירנס או טיול מאורגן באוסטרליה עם ביקור בקיירנס? כאן תוכלו למצוא מבחר מסלולי טיול מאורגנים, טיולים עצמאיים וסיורים יומיים בעיר קיירנס וטיולים מאורגנים באוסטרליה עם ביקור בקיירנס... ההזדמות שלכם להכיר, לחוות ולטייל בקיירנס, עיר השוכנת על רקע מרהיב של רכסי הרים גבוהים, המכוסים ביערות גשם טרופיים אשר מגיעים כמעט עד הים. עיר אינטימית עם חנויות יוקרה, בוטיקים ומסעדות גורמה, וזאת בניגוד גמור לגן העדן הטבעי של קיירנס -  ריף המחסום הגדול.

חבילת תיור למטייל העצמאי. כוללת ביקור בקיירנס, שייט לשונית המחסום הגדולה, טיול ברכבת של קורנדה ועוד. יציאה וחזרה מ/ אל קיירנס.

טיול מקומי מאורגן של 8 ימים עם מיטב האתרים בשונית האלמוגים הגדולה.

טיול מקומי מאורגן של 12 ימים בחוף המזרחי של אוסטרליה.

12 לילות טיול באטרקציות של היבשת האוסטרלית !

חבילת תיור למטייל העצמאי. כוללת ביקור בפורט דאגלס, שייט לשונית המחסום הגדולה, טיול ברכבת של קורנדה ועוד. יציאה וחזרה מ/ אל קיירנס.

13 ימים נפלאים יאפשרו לך להכיר את מלבורן, אליס ספרינגס, קיירנס, סידני ועוד, כולל את חוויית התרבות האבוריג'ינית. יציאה ממלבורן, סיום בסידני.

סיור מקסים באזור קיירנס...להנות מהרכבת המפורסמת של קורנדה, לחוות את הרכבל (Skyrail Cableway) מעל פארק הלאומי ברון ג'ורג' ולבקר בפארק תרבות האבוריג'נים Tjapukai. יציאה וחזרה מ/ אל קיירנס.

הפלגה בקטמרן המהיר לשונית המחסום הגדולה. יציאה וחזרה מ/ אל קיירנס.

טיול מרהיב של 13 יום בחופי מזרח אוסטרליה.

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך