|  מפת האתר  |  צור קשר

טיולים בריף המחסום הגדול

כל הטיולים בריף המחסום הגדול!

מחפשים טיול לריף המחסום הגדול או טיול מאורגן באוסטרליה עם ביקור בריף המחסום הגדול? כאן תוכלו למצוא מבחר מסלולי טיול מאורגנים, טיולים עצמאיים וסיורים יומיים בריף המחסום הגדול וטיולים מאורגנים באוסטרליה עם ביקור בריף המחסום הגדול... ההזדמות שלכם להכיר, לחוות, לצלול ולטייל בריף המחסום הגדול, שונית מדהימה הנמשכת לאורך 2,000 קילומטר לאורך חופי קווינסלנד. לאורכה פזורים עשרות איים טרופיים עם אלמוגים זוהרים, מפרצונים, חופים עם חולות לבנים -  טיול בגן עדן אוסטרלי!

חבילת תיור למטייל העצמאי. כוללת ביקור בקיירנס, שייט לשונית המחסום הגדולה, טיול ברכבת של קורנדה ועוד. יציאה וחזרה מ/ אל קיירנס.

טיול מקומי מאורגן של 8 ימים עם מיטב האתרים בשונית האלמוגים הגדולה.

טיול מקומי מאורגן של 12 ימים בחוף המזרחי של אוסטרליה.

12 לילות טיול באטרקציות של היבשת האוסטרלית !

חבילת תיור למטייל העצמאי. כוללת ביקור בפורט דאגלס, שייט לשונית המחסום הגדולה, טיול ברכבת של קורנדה ועוד. יציאה וחזרה מ/ אל קיירנס.

13 ימים נפלאים יאפשרו לך להכיר את מלבורן, אליס ספרינגס, קיירנס, סידני ועוד, כולל את חוויית התרבות האבוריג'ינית. יציאה ממלבורן, סיום בסידני.

הפלגה בקטמרן המהיר לשונית המחסום הגדולה. יציאה וחזרה מ/ אל קיירנס.

טיול מרהיב של 13 יום בחופי מזרח אוסטרליה.

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

מדריך כיס לאוסטרליה חינם !

גלריית תמונות

  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה
  • אוסטרליה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך