|  מפת האתר  |  צור קשר

פיירבנקס

Fairbanks

פיירבנקס, העיר השנייה בגודלה באלסקה. עיר מיוחדת במינה, משלבת נוחות מודרנית וטכנולוגיה עם אווירת הגבול השומם. הכירו את "השער אל הקוטב הצפוני". לפיירבנקס יש היסטוריה ארוכה וצבעונית שראשיתה בשנת 1800 עם ההגירה ההמונית של מחפשי זהב.

בפיירבנקס מגוון אפשרויות טיול: טיילו באזור הארקטי, גלו את תרבות האסקימו, סיירו במכרות זהב או צאו לשיט בנהר. מומלץ ביקור במוזיאון של הצפון באוניברסיטת אלסקה, ביקור בחוות כבשי מושק וסיור במוזיאון המכוניות העתיקות. מרכז מוריס תומפסון, על גדות נהר צ'נה (Chena River), מציע הזדמנות חינוכית מצוינת ללמוד על החיים הפנימיים של אלסקה. אל תחמיצו סיור מודרך בצינור הנפט החוצה את אלסקה, הישג הנדסי מרשים המעביר נפט מהקוטב הצפוני לנמל של ולדז (Port of Valdez).

 

טיול מעגלי של 9 לילות בליווי מלא באנקורג' כולל שייט אל קרחונים ושייט בפיירבנקס. 10 ימים/ 9 לילות- יציאה בימי שישי (סה"כ 11 יציאות).

טיול 6 לילות בליווי מלא מפיירבנקס דרך דנלי לאנקורג'. 7 ימים/6 לילות – יציאה בימי שני (סה"כ 12 יציאות).

סיור בעיר פיירבנקס, כולל ביקור במחפר הזהב מס' 8 ובקו צינור הנפט הטרנס- אלסקי.

כיוון אחד של הטיול נעבור בנסיעה יבשתית במסלול העובר בנופים מרהיבים מ/אל פיירבנקס לאורך חלקים מ"דלטון הייווי" (Dalton Highway), בעוד שאת הכיוון השני נעשה בטיסה דרך המעגל הארקטי.

תגיות : השער אל הקוטב הצפוני , טיול באזור הארקטי , מוזיאון צפון אלסקה , מוזיאון המכוניות העתיקות , מרכז מוריס תומפסון , נמל ולדז , צינור הנפט , נהר צ'נה , Chena River

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • אלסקה
  • דובים אלסקה
  • צפייה בלווייתנים אלסקה
  • חיות בר אלסקה

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך