|  מפת האתר  |  צור קשר

ניו זילנד

לניו זילנד קסם מיוחד הנובע מהשילוב הייחודי בין אדם ותרבות, טבע ונוף. היא ממוקמת בתוך האזור הפסיפי הדרומי, גן עדן לחובבי הטבע והנוף. ניו זילנד מחולקת לשני איים: הדרומי והצפוני, שטח 260,515 קמ"ר ואורכה הכולל כ 1600 ק"מ.
ניו זילנד אמנם ארץ קטנה עם  5.6 מיליון תושבים אבל מציעה מרחבים ירוקים גדולים ביותר, אוויר צח עם סביבה נקייה מכל אתר אחר בעולם ונופים משגעים. מדינת ניו זילנד - ארץ הטבע הבלתי נלאית, ידועה באתגרים הרבים והייחודיים שהיא מציעה להרפתקנים להזרמת אדרנלין לדם: בנג'י, טרקינג, ריחוף מצנחים, סנפלינג צוקים, מסע בקרחונים ועוד. באפשרותנו לארגן את כל סוגי הספורט הנ"ל וכן בתי מלון וטיולים.
משך הזמן הדרוש לביקור בניו זילנד הוא 10 ימים לפחות. מומלץ להתחיל את הטיול באי הצפוני ולסיימו באי הדרומי. חלוקת הזמן: כשליש מהימים בצפון ושני שלישים בדרום. קרא עוד על ניו זילנד ...

 

 

מסע קסום מאוקלנד אל הממלכה של ההוביטון, עיירה שנבנתה במיוחד עבור צילומי הסרטים 'שר הטבעות' וסרטי 'ההוביט'. העיירה נבנתה באופן מוחשי ביותר, עם ירידה לפרטים ורמת דיוק מפליאה. לאחר סיום צילום סרטי 'ההוביט' העיירה הושארה כפי שנבנתה עבור סט הצילומים והיא נפתחה למבקרים.

הרבה מקומות בניו זילנד יפים, אבל ההוביטון הוא ללא ספק המקום הקסום שבהם. כאן הפנטזיה הופכת למציאות... מסע קסום אל הממלכה של ההוביטון, עיירה שנבנתה במיוחד עבור צילומי הסרטים 'שר הטבעות' וסרטי 'ההוביט'. העיירה נבנתה באופן מוחשי ביותר, עם ירידה לפרטים ורמת דיוק מפליאה.

חווית האי הצפוני של ניו זילנד,יציאה מאוקלנד סיום בוולינגטון

טיול מאורגן מקומי ל 9 ימים לגלות את האי הדרומי דרך : קרייסטצ'רץ, דונדין, קווינסטאון, קרחון פוקס, טה אנאו, מילפורד סאונד.

חבילת תיור של 7 ימים באי הדרומי של ניו זילנד. יציאה/חזרה: קרייסטצ'רץ.

צלצלו : 03-7952-144

חדש! רכבות באירופה
רכבות בגרמניה

לקבלת מידע והצעת מחיר אישית

אני מעוניין לקבל עדכונים בדוא”ל אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 

גלריית תמונות

  • פארק אבל טסמן
  • מילפורד סאונד
  • מילפורד סאונד
  • קורומנדל

חדשות ומבצעים

הרי הרוקי לנוסע העצמאי
מסלול אידיאלי עבור מטיילים המעוניינים לבקר להכיר את האתרים העיקריים במערב קנדה. ב-9 ימים, המסלול חולף דרך אתרים מרהיבים במערב קנדה, דרך קלגרי, פארק הלאומי של באנף, הרי הרוקי הקנדיים, הפארק הלאומי של ג'ספר, העיירה הציורית קמפלוס ומסיים בעיר החוף היפה של ונקובר.
לקבלת כל המבצעים ישירות אליך